Kliknete-li myší na kterýkoliv obrázek, zvětší se vám. Nejste-li na pevné lince, bude to chvíli trvat...
INTERIÉR A VYBAVENÍ
     Stavení bývalého statku Dolní Dvory má tradiční uspořádání: Rodiny se vždy setkávala a žila ve velké obývací místnosti. Pro děti je připravena nevšední věc - spaní na opravdové peci, ve které se dá topit jako v krbu. Pec je uzpůsobena tak, že se na ní bez problémů a hlavně bezpečně vyspí dvě děti. Dále jsou v místnosti k dispozici dvoulůžko a další dvě lůžka. Ke společnému stolování slouží velký rozkládací stůl pro osm lidí s vysokou stoličkou pro nejmenší.
     Dospělí mají k dispozici malou ložnici, takzvaný modrý pokoj s velkou manželskou postelí a dle potřeby může být doplněn dětskou postýlkou.


     V kuchyni se snoubí tradice se současnotí: je vybavena stylovým nábytkem jako kredencí a lavicí, na druhé straně je tu vše uzpůsobeno pro vaše pohodlí. Naleznete zde plynový sporák, lednici, mrazák, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Plná vybavenost nádobím, příbory a jídelním servisem je samozřejmostí.
     Záchod na úrovni 21.století je v chalupě, stejně jako nově rekonstruovaná koupelna s vanou a sprchou.

     V chalupě se topí dřevem v krbových kamnech, v letních měsících je to však zřídkakdy potřeba.
     Před chalupou je vám k dispozici velké zápraží s krbem pro grilování a příjemné posezení, dále pak velká zahrada a ovocný sad.
     Ke sportovnímu vyžití i ke hře dětí můžete v letních měsících využít dvě horská kola, koloběžky, houpačku a pískoviště. V zimě je tu spousta běžeckých stop a za několik minut cesty autem jste v některém ze zimních středisek se sjezdovkami a moderními vleky a lanovkami.
     Domácí mazlíček je samozřejmostí. Pejsky a kočičky máme rádi, šumavská příroda udělá radost jak línému leguánovi z Vašeho terária, tak vašim veselým čivavám.
Jsme přesvědčeni o tom, že všechna tato tvrzení nejlépe dokumentují fotografie. Proto Vám nabízíme celou fotogalerii...

Další informace o pronájmu získáte a konkrétní termíny si můžete rezervovat na tel.
739 512 482, Ivana Kováříková ml., Jeseniova 75, 130 00 Praha 3
či ještě lépe prostřednictvím e-mailu sumava@pragmatic.cz